Atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu

Masz dom nad morzem? A może planujesz zakup domu w Kołobrzegu? Zastanawiasz się czy Twoje dzieci nie będą się nudzić w mniejszym mieście? Oczywiście, że nie! Kołobrzeg to miasto, które zachęca atrakcjami nie tylko w sezonie.

https://katamaranyzatoka.pl

Muzeum 6D

Wyjątkowe muzeum, jedyne takiego typu w Europie. Przewodnik przeniesie nas tutaj do roku 1913, opowie historyczne morskie opowieści. Można podziwiać tutaj malowidła, które są wykonane w technice 3D, dlatego zwiedzający oglądają je w specjalnych okularach. Podczas zwiedzania można poczuć rybacki klimat, przysiąść do stołu z rybakami z XIX wieku i biesiadować z nim. Muzeum przenosi nas do innego świata, w którym możemy się wiele nauczyć.

Miasto Myszy

To jedyne takie miejsce na świecie! Wystawa ponad 500 żywych myszek. Wszystkie myszki mają domki w pięknej baśniowej scenerii. Zobaczymy tutaj zarówno popularne gatunki, jak i rzadkie i chronione gatunki myszy jak: białe, łaciate, berberyjskie, bezwłose, a nawet najmniejsze myszki na świecie- myszy pigmejskie. Dzięki wystawie można wiele dowiedzieć się o życiu myszy. Co jedzą, jak się zachowują i jak wyglądają.

Ukryta kraina

Interaktywna wystawa dla dzieci. Przez cały czas można używać specjalnej różdżki, która odczarowuje się ukryty świat. Można zobaczyć wiele wróżek, skrzatów, czy krasnali. Wszystko przenosi nas do niewyobrażalnej krainy, dzięki której dzieci rozbudzają swoją wyobraźnię. Poznawanie ukrytego świata z naszym dzieckiem, może być znakomitą alternatywą na spędzenie wspólnie czasu.

To tylko kilka z wielu atrakcji dla dzieci, jakie oferuje nam miasto Kołobrzeg. Wszystkie te atrakcje są otwarte przez cały rok. Pomyśl o swoich pociechach i podaruj im coś niezwykłego.

Dom nad morzem w Kołobrzegu

https://osiedleslonecznewzgorze.pl/

Specjalnie dla Twojej rodziny i bliskich oferujemy Ci domy na sprzedaż. Wyjątkowe Osiedle Słoneczne Wzgórze zachęca swoją bliskością natury, spokojem, a przede wszystkim ceną. Już teraz możesz mieć swój wymarzony dom nad morzem w cenie mieszkania w mieście.

Kołobrzeg- idealne miejsce dla Twojej rodziny

Nie zastanawiaj się dłużej! Kołobrzeg to idealne miejsce dla rodziny, a szczególnie dla dzieci. Mogą tutaj prawidłowo rozwijać swój układ oddechowy, nie narażając się na powikłania po wdychaniu smogu i zanieczyszczeń. Podaruj swojemu dziecku czyste powietrze i prawidłowy rozwój. Możesz to zrobić już teraz. W naszej ofercie znajdziesz aż 129 domów w zabudowie szeregowej. Sprzedajemy domy w standardzie deweloperskim, dajemy również możliwość doboru układu ścianek działowych. Sprawdź nas! Osiedle Słoneczne Wzgórze.

Adres inwestycji

ul. Janiska/Działkowa

78-100 Kołobrzeg