Domy w Kołobrzegu

Domy w Kołobrzegu na sprzedaż prosto od dewelopera. Deweloper oferuje ciekawe rozwiązanie, jakim jest zakup nowego domu na osiedlu domów szeregowych nad morzem. Dlaczego dom szeregowy nad morzem jest opłacalną oraz przyszłościową inwestycją?

Zalety domów szeregowych

Osiedle domów szeregowych to przede wszystkim znacznie niższe koszty w utrzymaniu niż w przypadku domu wolnostojącego. Szeregówki bo tak też nazywane są domy szeregowe charakteryzują się przystosowaną infrastrukturą do dojazdów oraz poruszania się po okolicy swojego domu. Osiedle domów szeregowych zapewnia także większe bezpieczeństwo naszych domowników, najczęściej jest ono monitorowane lub zamknięte.

Domy szeregowe w cenie mieszkania

Marzenie o własnym domu nad morzem jest bliższe spełnienia niż myślisz. Zakup działki, projekt domu, dopasowanie go do ukształtowania terenu, wszelkie pozwolenia, a wreszcie budowa i wykończenie mogą przyspożyć wiele problemów. Dzięki kupnie gotowego i nowego domu w zabudowie szeregowej zyskujemy sporo czasu i nerwów. Widzimy końcowy efekt i możemy dopasować go pod swoje upodobania.

Dom nad morzem w standardzie deweloperskim lub z gotową aranżacją

Domy nad morzem na sprzedaż, mieszczące się na terenie Osiedla Słoneczne Wzgórze w Kołobrzegu można nabyć w standardzie deweloperskim lub urządzone pod klucz. Podczas wyboru domu przez potencjalnych nabywców przedstawiamy rozwiązania, jakie można zastosować w pomieszczeniach. Istnieje możliwość wykonania więcej ścianek działowych, aby uzyskać więcej pokoi lub mniej, żeby stworzyć większą przestrzeń. Wszystkie domy mają metraż ok. 100 metrów kwadratowych, który jest wystarczający dla czteroosobowej rodziny, a nawet większej. Osiedle Słoneczne Wzgórze jest zlokalizowane jedynie 3 kilometry od centrum Kołobrzegu, dobre połączenie komunikacji miejskiej oraz możliwość wypożyczenia roweru miejskiego sprawia, że na stałe możemy zrezygnować tutaj z używania samochodu.

Lokalizacja wpływa na wyjątkowość inwestycji

Kołobrzeg to bardzo popularna nadmorska miejscowość, która oferuje wiele atrakcji. Jedynie 3 kilometry od centrum znajduje się osiedle, w którym z pewnością się zakochasz. Otoczenie natury oraz bliskość morza czuć we wdychanym powietrzu. Dlatego to idealne miejsce, żeby zainwestować w dom nad morzem i zmienić swoje otoczenie na zdrową i przyjazną okolicę.

Adres inwestycji

ul. Janiska/Działkowa

78-100 Kołobrzeg