Jak uzyskać dobrą cenę za dom nad morzem?

Jak uzyskać dobrą cenę za dom nad morzem?

Kiedy domy i lokale mieszkaniowe pojawiają się w Kołobrzegu, sprzedają się naprawdę szybko, często w niecały miesiąc. Ale niekoniecznie jest tak w przypadku domów wakacyjnych w każdym miejscu nad polskim morzem.

Sprzedawcy wiedzą, że domy Kołobrzeg rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, ale sami często muszą czekać miesiące na sprzedaż swoich domów zlokalizowanych w innej części północnej polski. Czemu? Istnieje mniej osób zainteresowanych kupnem nieruchomości na plaży. Według danych roczne przychody ze sprzedaży mieszkań przypadają na mniej niż jedną piątą sprzedaży domów, ale to nie znaczy że domy nad morzem – sprzedaż muszą mieć zawsze skazaną na niską cenę.

Trzeba tylko wiedzieć jak mądrze do tego podejść. Ma to związek między innymi z tym, że sezon sprzedaży jest ograniczony, ponieważ często nieruchomości w takich miejscach jak te nad polskim morzem są wynajmowane w okresie letnim urlopowiczom. Zasadniczo, w okresie letnim wiele nieruchomości jest wynajmowanych, a agenci nie mogą ich pokazać lub mogą pokazywać je tylko od południa w soboty – a to niezbyt dobrze wpływa na mieszkania nad morzem – sprzedaż nieruchomości. Natomiast, jeśli chodzi o szczytowe miesiące sprzedaży domów nad morzem to warto wymienić kwiecień, maj i wrzesień. W te miesiące uderzaj, jeśli chcesz sam dobrze sprzedać, to co aktualnie masz do zaproponowania. Zawsze też pilnuj tego by wciąż zdobywać nowe wskazówki, które pomogą Ci w sprzedaży – nigdy nie ma tak, że wie się wszystko i nie można czegoś poprawić.

Osiedle Słoneczne Wzgórze Kołobrzeg

Adres inwestycji

ul. Janiska/Działkowa

78-100 Kołobrzeg