Leczenie nad morzem

Uciekaj od smogu!

Smog, to niewątpliwie problem XXI wieku, coraz więcej osób boryka się z powikłaniami po wdychaniu zanieczyszczonego powietrza. Astma, problemy z oddychaniem oraz zatkane zatoki to problem wielu osób mieszkających w mieście. W infrastrukturze miejskiej brakuje przede wszystkim jodu, którego nad morzem znajdziemy pod dostatkiem.

Zdrowotny jod

Jod odpowiada za prawidłowe działanie tarczycy, jego niedobór może wiązać się z chorobami niedoczynności tego organu. Ten pierwiastek szczególnie ważny jest dla kobiet w ciąży. Dlatego wtedy lekarze szczególnie polecają spacery brzegiem morza. Przy brzegu można znaleźć najwięcej jodu. A przy okazji do naszych dróg oddechowych dostaje się nadmorska bryza, która poprawia samopoczucie i oczyszcza zatoki.

Jod występuje nie tylko w powietrzu, ale również w potrawach, które można przyrządzić z nadmorskich specjałów. Wszystkie ryby morskie, skorupiaki i mięczaki mają w sobie pokaźną ilość tego pierwiastka. Dlatego warto jeść najświeższe ryby, prosto z kutra.

Twój nowy dom nad morzem w Kołobrzegu

https://osiedleslonecznewzgorze.pl/

Na takie rarytasy mogą pozwolić sobie osoby, które mają swój dom nad morzem lub urlopowicze, którzy systematycznie przyjeżdżają nad morze. Chciałbyś mieć swój dom nad morzem? Myślisz sobie: “Kupię dom nad morzem” – tylko nie wiesz gdzie? Polecamy Ci serdecznie wyjątkową ofertę, dla osób które cenią sobie spokój i lecznicze właściwości jodu. Osiedle Słoneczne Wzgórze to unikalne miejsce, w którym możesz mieć swój własny dom nad morzem! Osiedle mieści się w pięknym Kołobrzegu, które jest jednym z najpopularniejszych kurortów w Polsce.

W Kołobrzegu na pewno nie będziesz się nudzić!

Kołobrzeg oferuje szeroki wachlarz atrakcji. Można uprawiać tu wiele sportów wodnych, popływać na motorówce, czy trenować windsurfing. Miasto zachęca również swoją ofertą kulturową. Wiele koncertów znanych gwiazd, sprawia, że wiele osób tu przyjeżdża.

Dom nad morzem- może być Twój!

Kiedy będziesz mieć tutaj swój dom- nie będziesz musiał zarezerwować wcześniej terminu, możesz po prostu przyjechać i czuć się jak u siebie! Twój wymarzony dom nad morzem teraz może stać się rzeczywistością. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i przekonaj się, że możesz mieć wyjątkowy dom nad morzem w cenie mieszkania.

Adres inwestycji

ul. Janiska/Działkowa

78-100 Kołobrzeg