Twój kawałek podłogi!

Dom w cenie mieszkania? Deweloper poleca!

Deweloper KTK Nieruchomości poleca- inwestycja w dom nad morzem to najlepsza inwestycja 2019 roku! Kup dom nad morzem, odpoczywaj, wynajmuj i zarabiaj.

Nasza oferta obejmuje wyjątkowe Osiedle Słoneczne Wzgórze, na którą składa się 129 domów w zabudowie szeregowej oddalonych 2,5 km od morza. Już teraz możesz mieć swój wymarzony dom nad morzem w cenie mieszkania w mieście.

https://osiedleslonecznewzgorze.pl/

Wyobrażasz sobie swój własny kawałek podłogi właśnie w Kołobrzegu? Kołobrzeg to jeden z najpopularniejszych kurortów w Polsce. Lecznicze właściwości jodu, szerokie i piaszczyste plaże, otwartość na morze, a to wszystko przy miejskiej infrastrukturze jaką oferuje Kołobrzeg. To jedno z nielicznych miast, które tętni życiem nie tylko w sezonie letnim.

Kup dom nad morzem

Musisz zacząć od tzw. researchu czyli od przeszukania i przeanalizowania każdej opcji. Specjalnie dla Ciebie zrobiliśmy małe rozeznanie, jak wygląda rynek mieszkań i domów od dewelopera i na chwilę obecną najlepszym rozwiązaniem będzie sprawdzenie oferty domów szeregowych nad morzem Osiedle Słoneczne Wzgórze w Kołobrzegu. Bliskość do morza, lecznicze właściwości oraz wachlarz atrakcji, jakie oferuje to miasto. Zaskoczy Cię jak łatwo możesz mieć wymarzony dom nad morzem.

Odpoczywaj

Mając dom, czy mieszkanie na własność, możesz wypoczywać, kiedy chcesz. Nie musisz się martwić, czy będzie wolny termin, czy mieszkanie będzie Ci odpowiadać. Nasze domu sprzedajemy w standardzie deweloperskim, dlatego możesz je sobie urządzić jak Ci się podoba. Dodatkowo specjalnie dla Ciebie możemy inaczej postawić ścianki działowe. Chcesz więcej przestrzeni, a może wolisz dużo osobnych pokojów? Sam wybierasz i dostosowujesz, tak jak Tobie będzie wygodniej.

Wynajmuj i zarabiaj

https://reus-kamien.pl/
Pod Twoją nieobecność w domu, możesz go wynajmować. Chętnych z pewnością nie zabraknie, piękny dom i bliskość do morza są bardzo atrakcyjnym i chwytliwym miejscem. Można łatwo obliczyć, że po kilku latach inwestycja zacznie się zwracać, a później będziesz mieć tylko czysty zysk.

Atrakcyjny Kołobrzeg

Kołobrzeg to jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Polsce. Miasto zawdzięcza to mocy jodu, a także infrastrukturze przystosowanej nie tylko do pobytu w sezonie. Dlatego tak bardzo opłacalna jest nasza inwestycja. Za kilka lat może już nie być takiej możliwości mieszkania nad morzem. Warto skorzystać z naszej oferty już teraz i zarezerwować swój wymarzony dom!

Adres inwestycji

ul. Janiska/Działkowa

78-100 Kołobrzeg