Warto zobaczyć w Kołobrzegu!

Kołobrzeg to miasto, które zachwyca. Piaszczyste, szerokie plaże, nowoczesne molo i XVII wieczna latarnia morska- tworzą niepowtarzalny klimat tego miasta.

Poszedłem z małą na molo…

Kołobrzeg ma się czym pochwalić. Kilka lat temu miasto zmodernizowało molo, które zachwyca swoim bezpośrednim kontaktem z morzem. Niektórzy turyści są w szoku, jak fale odbijają się od specjalnie zaprojektowanego falochronu. Bliskość fal i morza wprawia w zachwyt. Możemy godzinami obserwować jak fale uderzają o ląd i podziwiać latające dookoła ptaki. Często zauważymy również jakiś przepływający statek.

Na końcu molo znajdziemy kawiarnię, w której możemy napić się pysznej kawy, w bezpośrednim kontakcie z morzem i cudownym pierwiastkiem, jakim jest jod. To miejsce, w którym można odetchnąć i pomyśleć. A przy okazji pooddychać czystym powietrzem. Nie martwiąc się o smog, czy inne zanieczyszczenia.

Latarnia morska

XVII-sto wieczna Latarnia Morska to jedna z wizytówek miasta. Wieża ma wysokość 26 metrów, nocą kiedy jest oświetlona, robi wielkie wrażenie. Warto zaznaczyć wyjątkowość Kołobrzegu, ponieważ to jedno z nielicznych miast, które mają bezpośredni kontakt z otwartym morzem. Tak naprawdę siedząc sobie w restauracji w centrum, widzimy piękne, falujące morze.

Kołobrzeg to miasto, które musisz zobaczyć. A może chciałbyś tutaj zamieszkać?

Sprawdź ofertę https://osiedleslonecznewzgorze.pl/ – najlepsza inwestycja w Kołobrzegu, domy prosto od dewelopera.

Deweloper domy nad morzem

Inwestycję, Osiedle Słoneczne Wzgórze wykonuje deweloper KTK Nieruchomości S.C. z siedzibą w Kołobrzegu. To wyjątkowe miejsce i wyjątkowe Osiedle dla wyjątkowych ludzi. Poczuj się wyjątkowo i zainwestuj w dom nad morzem, to oferta nie do odrzucenia!

Adres inwestycji

ul. Janiska/Działkowa

78-100 Kołobrzeg