Wymarzone domy szeregowe

Zawsze zastanawiałeś się: Jak spełnić swoje marzenia i kupić dom nad morzem? 2019 rok to idealny moment na wszelkiego rodzaju inwestycje w nieruchomości. Z roku na rok przybywają coraz to nowsze inwestycje. Jednak już na tą chwilę w wielu miejscach zaczyna brakować przestrzeni na nowe inwestycje. Dlatego jeżeli chcemy zostać właścicielem domu nad morzem, musimy zacząć się spieszyć. Najbardziej atrakcyjne domy w Kołobrzegu właśnie się budują. Sprawdź ofertę nowego osiedla domów szeregowych i zobacz, co oferujemy.

129 domów nad morzem! Jeden z nich może być Twój

Osiedle Słoneczne Wzgórze mieści się w Kołobrzegu, w spokojnej dzielnicy, w której odległość do morza w linii prostej wynosi jedynie 2,5 kilometra. Z Osiedla Słoneczne Wzgórze dotrzemy do centrum Kołobrzegu w 10 minut, blisko wyjścia znajduje się przystanek autobusowy.

Inwestycja w dom na Słonecznym Wzgórzu

Domy na Osiedlu Słoneczne Wzgórze są budowane w szeregowo. Inwestycja przewiduje wiele przestrzeni dla każdego nabywcy domu. Dodatkowo każdy może korzystać z atrakcji, jakie znajdują się na terenie osiedla.

Domy Osiedle Słoneczne Wzgórze

Wszystkie domy są budowane na wysokość 2,7 metra. Mają duży salon z aneksem kuchennym oraz duże okna, które nadają pomieszczeniom światła. Pomieszczenia w domach są ergonomiczne oraz rozplanowane, tak, żeby w domu było dużo przestrzeni. Duży salon połączony z kuchnią sprawia, że to miejsce jest centralnym punktem domu, w którym można spotkać się z rodziną i spędzać razem czas.

Osiedle Słoneczne Wzgórze – przyroda

Przyroda, która otacza Osiedle Słoneczne Wzgórze tworzy piękny krajobraz. Liczne lasy i bliskość morza sprawiają, że cały czas czujemy się tutaj jak na wakacjach i możemy korzystać z uroków kurortu.

Kołobrzeg to niezwykłe miasto

Kołobrzeg to miasto, które posiada miano uzdrowiska. Znajdują się tu liczne uzdrowiska, jest to efektem urodzajnej ziemi w tych rejonach. Rejony Kołobrzegu są bogate w złoża zdrowotnej borowiny. Torfowiska, które tu powstały, zawierają dużą ilość borowiny. Do dnia dzisiejszego w Kołobrzegu istnieje kopalnia borowiny, której większość jest eksportowana za granicę.

Adres inwestycji

ul. Janiska/Działkowa

78-100 Kołobrzeg