Domy w KołobrzeguNowe domy na sprzedaż

Osiedle Słoneczne Wzgórze

Rozpocznij swoją niesamowitą przygodę i poznaj atrakcyjne domy w Kołobrzegu. W naszej ofercie znajdziesz aż 129 unikalnych domów w zabudowie szeregowej. Każdy składa się z parteru, piętra oraz poddasza. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie z nim dobieramy układ ścian nośnych, które można dowolnie rozplanować. Chcesz w swoim nowym domu dużo przestrzeni, czy może zależy Ci na większej ilości pokojów? Nasi klienci sami decydują jak będą wyglądać ich domy w Kołobrzegu.

Atrakcyjne domy w Kołobrzegu

Sprzedaż domów nad morzem to dla nas czysta przyjemność, często widzimy wielką radość rodzin spełniających swoje marzenia. Cena za m² to ok. 4600 zł w cenę wliczony jest ogród. Domy w Kołobrzegu, które zaskakują niską ceną i znajdują się w urokliwej lokalizacji. Nie czekaj! Już teraz napisz do naszych doradców i dowiedz się więcej.

Domy w Kołobrzegu – Słoneczne Wzgórze

Domy w Kołobrzegu cieszą się ogromną popularnością. Wszystko dzięki uzdrowiskowemu klimatowi miasta.

Unikalne miasto

Kołobrzeg to miasto, które w unikalny sposób łączy ze sobą klimat uzdrowiskowy oraz infrastrukturę przystosowaną do prowadzenia biznesu. Pierwiastek jodu, ukryty pod postacią przyjemnego wiatru dostaje się do naszego organizmu i usprawnia pracę naszego mózgu,nerek oraz serca, co ogólnie poprawia nasze samopoczucie. W dzisiejszych czasach coraz trudniej o miejsce, w którym nie ma smogu i innych szkodliwych dla zdrowia substancji. Dlatego zdecydowaliśmy się na naszą inwestycję Słoneczne Wzgórze. Domy w Kołobrzegu, które znajdują się w bezpiecznej dla zdrowia okolicy są spełnieniem naszych marzeń. Chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł odetchnąć pełną piersią i wyjdzie mu to na zdrowie.

Kołobrzeg sprzyja aktywności

W Kołobrzegu znajdziemy ponad 45 kilometrów ścieżek rowerowych oraz tras do biegania. Tutaj podczas treningu możesz zachwycać się pięknymi widokami, na które składa się 12 km piaszczystych plaż. Kołobrzeskie plaże słyną ze swojej wielkości oraz czystości. Na centralnej plaży znajdziemy wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz wiele toalet.

Miasto tętniące życiem

Poza pięknymi plażami Kołobrzeg może pochwalić się organizacją wielu koncertów oraz wydarzeń kulturalnych, których nie powstydziłoby się żadne duże miasto. Z racji tego, że Kołobrzeg jest kurortem i turyści przyjeżdżają tutaj praktycznie przez cały rok, zapraszane są tutaj najbardziej popularne zespoły, kabarety oraz osoby publiczne. Amfiteatr, kina, muzeum i biblioteka pozwalają na częste obcowanie z kulturą. Nie dziwi nas więc fakt, iż coraz więcej osób buduje swoje domy w Kołobrzegu, aby być blisko tych wszystkich wydarzeń. My dajemy naszym klientom gotowy projekt i miejsce, a oni tworzą swoje wnętrze według własnych upodobań.

Domy w Kołobrzegu

Nadmorskie domy w Kołobrzegu głównie charakteryzują się stylem skandynawskim. Styl ten łączy ze sobą elementy natury, minimalizmu i nowoczesności. Nasze domy w Kołobrzegu idealnie komponują się w te założenia. Więc jeśli jesteś miłośnikiem natury i chcesz poczuć zdrowotną moc jodu w swoim organizmie. Sprawdź naszą ofertę. Domy w Kołobrzegu, jakie oferujemy są solidną i przyszłościową inwestycją. Twoja rodzina z pewnością poczuje się tutaj bezpiecznie i zawsze będziecie mieli gdzie wspólnie pojechać na wakacje lub w nim zamieszkać na stałe.

Osiedle Słoneczne Wzgórze

Słoneczne Wzgórze to domy w Kołobrzegu, dzięki którym poczujesz bliskość z naturą i odpoczniesz od miejskiego zgiełku. To nie tylko inwestycja w przyszłość, ale zapewnienie swoim bliskim niesamowitego miejsca do wypoczynku. Nasze domy w Kołobrzegu zabiorą Cię do innego świata, w którym rządzi spokój ducha i harmonijny tryb życia.

Uzdrowiskowa moc

Kołobrzeg słynie ze swoich bogatych złóż borowiny, które utworzyły się tutaj, kiedy 10 mln lat temu był w tym miejscu lądolód. Borowina zawiera aktywne substancje, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Na drodze wyjazdowej z miasta znajduje się kopalnia, w której górnicy wydobywają borowinę i eksportują ją na cały świat. Ciekawostką jest fakt, iż miasto co roku organizuje spotkania, na których wydobywają borowinę, tak jak to robili nasi przodkowie w XIX wieku. Wielu miłośników dawnych tradycji kupiło swoje domy w Kołobrzegu, aby być bliżej tych wszystkich wydarzeń. Ty również możesz poczuć tą bliskość natury, oferujemy nowe domy w Kołobrzegu, które z pewnością zachwycą Ciebie i Twoich bliskich.

Adres inwestycji

ul. Janiska/Działkowa

78-100 Kołobrzeg