Domy w KołobrzeguNowe domy na sprzedaż

Osiedle Słoneczne Wzgórze

Rozpocznij swoją niesamowitą przygodę w nowym domu w Kołobrzegu. W naszej ofercie znajdziesz aż 129 unikalnych domów w zabudowie szeregowej. Każdy składa się z parteru, piętra oraz poddasza. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i wspólnie z nim dobieramy układ ścian nośnych, które można dowolnie rozplanować. Chcesz w swoim nowym domu dużo przestrzeni, czy może zależy Ci na większej ilości pokojów? Sam decydujesz jak będzie wyglądał Twój nowy dom w Kołobrzegu. Sprzedaż domów nad morzem to dla nas czysta przyjemność, często widzimy wielką radość rodzin spełniających swoje marzenia. Cena za m² to ok. 4600 zł w cenę wliczony jest ogród. Nie czekaj! Już teraz napisz do naszych doradców i dowiedz się więcej.

Sprzedaż domów w Kołobrzegu – Słoneczne Wzgórze

Unikalne miasto

Kołobrzeg to miasto, które w unikalny sposób łączy ze sobą klimat uzdrowiskowy oraz infrastrukturę przystosowaną do prowadzenia biznesu. Pierwiastek jodu, ukryty pod postacią przyjemnego wiatru dostaje się do naszego organizmu i usprawnia pracę naszego mózgu,nerek oraz serca, co ogólnie poprawia nasze samopoczucie. W dzisiejszych czasach coraz trudniej o miejsce, w którym nie ma smogu i innych szkodliwych dla zdrowia substancji. Dlatego zdecydowaliśmy się na naszą inwestycję Słoneczne Wzgórze. Chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł odetchnąć pełną piersią i wyjdzie mu to na zdrowie.

Kołobrzeg sprzyja aktywności

W Kołobrzegu znajdziemy ponad 45 kilometrów ścieżek rowerowych oraz tras do biegania. Tutaj podczas treningu możesz zachwycać się pięknymi widokami, na które składa się 12 km piaszczystych plaż. Kołobrzeskie plaże słyną ze swojej wielkości oraz czystości. Na centralnej plaży znajdziemy wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz wiele toalet.

Miasto tętniące życiem

Poza pięknymi plażami Kołobrzeg może pochwalić się organizacją wielu koncertów oraz wydarzeń kulturalnych, których nie powstydziłoby się żadne duże miasto. Z racji tego, że Kołobrzeg jest kurortem i turyści przyjeżdżają tutaj praktycznie przez cały rok, zapraszane są najbardziej popularne zespoły, kabarety oraz osoby publiczne. Amfiteatr, kina, muzeum i biblioteka pozwalają na częste obcowanie z kulturą.

Uzdrowiskowa moc

Kołobrzeg słynie ze swoich bogatych złóż borowiny, które utworzyły się tutaj, kiedy 10 mln lat temu był w tym miejscu lądolód. Borowina zawiera aktywne substancje, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Na drodze wyjazdowej z miasta znajduje się kopalnia, w której górnicy wydobywają borowinę i eksportują ją na cały świat. Ciekawostką jest fakt, iż miasto co roku organizuje spotkania, na których wydobywają borowinę, tak jak to robili nasi przodkowie w XIX wieku.

 

Adres inwestycji

ul. Janiska/Działkowa

78-100 Kołobrzeg